ABC Mobilya Genç Odası Takımı Modelleri 2019

ABC Mobilya Genç Odası Takımı Modelleri 2019

Türkiye’nin yeni nesil mobilya markasının bugün sizlerle ABC mobilya genç odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları üzerinde duracağız. Türkiye’nin yeni ve en hızlı büyüyen markalarından birisi. Çok kısa bir süre dilimi içerisinde ciddi anlamda aşama kaydettiler. Şimdi ise genç odası seçeneklerini sizlere sunma yoluna gideceğiz.

ABC Mobilya Lora Genç Odası Takımı

Renklerinden de anlayabileceğiniz üzere biraz daha bayanlara yönelik olan bir genç odası takımı. Son derece modern çizgileri ve takım bileşenleri ile en kapsamlı seçenekleri sizlere sunuyor. Dolayısı ile kalitesi net şekilde kendisini gösteriyor. Fiyat bilgisi sitede yer almıyor.

ABC Mobilya Lora Genç Odası Takımı

ABC Mobilya Luka Genç Odası Takımı

Unisex olarak her genç tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek ideal seçeneklerden birisi diyebiliriz sanırım. Görüntüsü son derece modern ve her bir parçasının malzeme kalitesi de kendisini her şekilde ön plana çıkarıyor. Resmi internet sitesinden analiz edebilirsiniz.

ABC Mobilya Luka Genç Odası Takımı

ABC Mobilya Montera Genç Odası Takımı

Beyaz renk konsepti genellikle İngiliz tasarımları ile ciddi anlamda özdeşleştirilir. Dolayısı ile Montera, İngiliz konseptli genç odası takımlarını sevenlere ve arayanlara en ideal seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Farklılık her şekilde kendisini gösteriyor.

ABC Mobilya Montera Genç Odası Takımı

ABC Mobilya My Way Genç Odası Takımı

My Way (Benim Yolum) ismi ile aslında genç bir ruh için en ideal genç odası takımı isimlerinden birisi diyebiliriz. ABC mobilya bu anlamda yaratıcılığını ciddi anlamda konuşturmuş. Görüntü kalitesi her şekilde kendisini gösteriyor ve bizde bu anlamda bilgilendirme yoluna gidiyoruz. Birinci sınıf ağaç tasarımı ile fark yaratmak isteyenlerin odaları için mükemmel ötesi seçeneklerden olacak.

ABC Mobilya My Way Genç Odası Takımı

ABC Mobilya Point Genç Odası Takımı

Listemizde inceleme altına alacağımız yeni nesil seçeneklerden birisi diyebiliriz sanırım. Konsept olarak çok daha fazla dikkat çeken örneklerden denebilir. Çok daha uygun bir seçenek ve tasarım olarak da klasiğe çok daha yakın bir ürün diyebiliriz sanırım. Türkiye genelinde bu ürün ciddi anlamda farklılık sağlıyor. ABC mobilyanın resmi internet sitesine de girerek en yeni modelleri sonuna kadar analiz edebilme şansına sahip olabilirsiniz.

ABC Mobilya Point Genç Odası Takımı

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir