Çetmen Mobilya Düğün Paketi Modelleri 2019

Çetmen Mobilya Düğün Paketi Modelleri 2019

Yeni evlenecekler için mobilya takımları arayanlar adına bugün Çetmen mobilya düğün paketi modelleri 2019 kataloğu fiyatları sizlerle olacak. ModaLife markasının ardından Çetman markası da düğün paketleri ile birlikte bu anlamda fark yaratan bir marka oldu. Şimdi sizlere elimizden geldiğince bu düğün paketleri hakkında bilgiler sunmak istiyoruz.

Çetmen Mobilya Düğün Paketi Set 1

Son derece göz alıcı ve ideal ürünlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Yatak, yemek odası ve salon. Yanında sunduğu hediyeler ile birlikte de evleriniz için en ideal setlerden birisi olacak. Bu harika setin fiyatı ise şuan indirimli şekilde 9,890 TL olarak dikkat çekiyor efendim.

Çetmen Mobilya Düğün Paketi Set 1

Çetmen Mobilya Düğün Paketi Set 2

Evlerinde mobilya anlamında farklı bir renk yaratmak, moda trendlerine uymak isteyenler için en ideal çeyiz mobilya paketlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Çetmen, bu setleri ile birlikte ModaLife markası için en ciddi rakiplerden birisi olmayı da başardı. Bu harika takıma sadece 14,190 TL fiyat etiketi ile sahip olabileceğinizi unutmayın.

Çetmen Mobilya Düğün Paketi Set 1

Çetmen Mobilya Düğün Paketi Set 3

Yine yanında birçok hediye ile gelen mükemmel ötesi bir set daha sizlerle. Çetmen mobilya kalitesini evlerinde değerlendirmek isteyenler için en ideal setlerden bir diğeri. Bu takıma an itibari ile indirimli olarak 14,890 TL fiyat etiketi ile alabilirsiniz.

Çetmen Mobilya Düğün Paketi Set 3

Çetmen Mobilya Düğün Paketi Set 4

İngiliz konseptli mobilyalara ciddi anlamda ilgi gösteren herkes için en ideal ürünlerden birisi. Bu set, kısa zaman içerisinde en çok ilgi gören setlerden birisi. Çetmen markası, bu harika seti an itibari ile indirimle 17,990 TL fiyat etiketi ile sizlere sunuyor.

Çetmen Mobilya Düğün Paketi Set 4

Çetmen Mobilya Düğün Paketi Set 5

Çetmen markasının beyaz renk konseptli ürünlerini bir arada sizlere sunan ideal setlerinden bir yenisi daha sizlerle. Sitelerinden de incelerseniz birçok farklı hediyesi ile birlikte sizlere sunuluyor. İndirimli fiyatı 16,290 TL.

Çetmen Mobilya Düğün Paketi Set 5

Çetmen Mobilya Düğün Paketi Set 6

Her anlamda modern ve yeni sezon mobilya trendlerine yönelik olarak tasarlanmış mobilyalardan oluşan bir set. Kısa süre içerisinde ciddi anlamda fark yarattığını da söyleyebiliriz. Bu mükemmel takımın an itibari ile fiyatı 19,490 TL.

Çetmen Mobilya Düğün Paketi Set 6

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir