Çetmen Mobilya Salon Takımı Modelleri 2019

Çetmen Mobilya Salon Takımı Modelleri 2019

Yeni nesil büyüyen markalardan birisi olarak dikkatleri üzerine çeken Çetmen mobilya salon takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları üzerinde duracağız. Artık evlerde salonlar için yeni nesil seçenekler kendisini her şekilde gösteriyor. Çetmen markasının kalitesi ve tasarımcılığı ile birleştikten sonra kendisini her şekilde gösteriyor. Şimdi ürünleri inceleme yoluna gidelim.

Çetmen Gilda Salon Takımı

Çift renk konseptli koltuk takımları ile ciddi anlamda fark yaratan Çetmen, bu takımı ile de yeni sezonu domine ediyor. Mükemmel kaliteye sahip tasarımlar ve ürünler her şekilde ön planda. 9,439 TL fiyat etiketi ile indirimli olarak satılıyor.

Çetmen Gilda Salon Takımı

Çetmen Girona Salon Takımı

Petrol mavisi renginin en ideal tonlarından birisinin mobilya ile buluştuğu nokta olarak niteleyebiliriz. Türkiye genelinde bu tarz kaliteli ve konforlu ürünlerin çok kısa süre içerisinde trendler arasına girdiğini biliyoruz. Bu harika takıma sadece 4,162 TL fiyat etiketi ile sahip olacaksınız.

Çetmen Girona Salon Takımı

Çetmen Tres Salon Takımı

Gri renk tonlarında geliştirilmiş ve her anlamda konsepti ile kendisini gösteren mükemmel ötesi ürünlerden birisi. Tres salon takımı, konforu ile de diğer ürünlerden biraz daha farklı duruma geliyor. Dolayısı ile biraz daha ön planda. Fiyatı ise 6,507 TL.

Çetmen Tres Salon Takımı

Çetmen Aytaşı Salon Takımı

Portakal turuncusu olarak kendisini her şekilde ön plana çıkaran takımlardan birisi. Başlı başına göz alıcı ve puffy konseptli konfora dayalı bir salon takımı da diyebiliriz sanırım. Bu harika takımın fiyatı 6,722 TL.

Çetmen Aytaşı Salon Takımı

Çetmen Alden Salon Takımı

Açık rengi, renkli yastık tasarımları ve tamamen özel konsepti ile birlikte ülkemizde ciddi anlamda ön plana çıkan seçeneklerden birisi. Sitemizde bu tarz ürünleri sizler için incelemek farklılık yaratıyor. Bu harika takım, her geçen gün daha fazla kendisini gösteriyor. Bu takımın an itibari ile fiyatı 7,204 TL diyebiliriz.

Çetmen Alden Salon Takımı

Çetmen Monza Salon Takımı

Çift renk konseptli puffy koltuk takımı ile biraz daha fazla ön plana çıkan ve ilgi gören salon takımlarından birisi. Çetmen kalitesini her şekilde sizlere sunan yeni nesil bir seçenek. Türkiye genelinde bu ürünün indirimli satış fiyatı ise 8,402 TL olarak dikkatleri çekiyor.

Çetmen Monza Salon Takımı

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir