Tepe Home Üçlü Oturma Grubu Modelleri 2019

Tepe Home Üçlü Oturma Grubu Modelleri 2019

Yeni nesil mobilyalara eğilim göstermekte olan Tepe Home üçlü oturma grubu modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları sizlerle birlikte oluyor. Üçlü koltuklar, kısa bir zaman dilimi içerisinde evlerimizin olmazsa olmazlarından birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Mobilya kalitesi, bu noktada her şekilde kendisini gösteriyor. Bizde inceleme yapma yoluna gittik.

Tepe Home Prag Üçlü Koltuk

Siyah süet desenleri ile adından ciddi anlamda söz ettiren seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Her geçen gün büyüyen ve gelişen sektör içerisinde abartıyı sevenler için ideal bir örnek de diyebiliriz. Bu mükemmel üçlü koltuk takımına 5,850 TL fiyat etiketine sahip olabilirsiniz.

Tepe Home Prag Üçlü Koltuk

Tepe Home Lauren Üçlü Koltuk

Tek bir koltuk ancak konfor anlamında mükemmel ötesi seçenekleri bizlere sunan bir ürün diyebiliriz sanırım. Lauren koltuk takımı, her geçen gün ciddi anlamda fark yaratıyor. Bu takıma sadece 7,720 TL fiyat etiketi ile satın alabilme şansına erişebilirsiniz.

Tepe Home Lauren Üçlü Koltuk

Tepe Home Carina Üçlü Koltuk

Mavi rengin eşsiz görüntüsünü eskitme deseni ile birlikte sizlere sunan yeni nesil seçeneklerden birisi. Carina, Tepe Home markasının en çok satan ve ünlülerin evlerine bilhassa daha fazla eğilim gösteren seçeneklerden birisi. Bu mükemmel takıma 6,067 TL fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Tepe Home Carina Üçlü Koltuk

Tepe Home Alba Üçlü Koltuk

Fuşya renk tonunun eşsiz göz alıcılığı ile kendisini gösteren mükemmel ötesi seçeneklerden birisi diyebiliriz. Alba, yatak olabilen bir kanepe takımı olarak dikkat çekiyor ve adından söz ettiriyor. Bu harika takım sadece 6,818 TL diyebiliriz.

Tepe Home Alba Üçlü Koltuk

Tepe Home Vouge Üçlü Koltuk

Yine krem renk tonları ve süet deseni ile ciddi anlamda fark yaratan ürünlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Tepe Home markasının kısa bir zaman dilimi içerisinde fark yaratan örneklerinden diyebiliriz sanırım. Bu harika ötesi takıma 8,050 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Tepe Home Vouge Üçlü Koltuk

Tepe Home Barton Üçlü Koltuk

Listemizin sonunda ise üçlü koltukların en trend tasarımını üzerinde barındıran farklı bir türev. Tepe Home markası bu ürünleri ile birlikte birçok farklı noktada göze hitap eden ürünler ile adından söz ettiriyor. Bu mükemmel ötesi takıma 5,468 TL ile sahip olabilirsiniz.

Tepe Home Barton Üçlü Koltuk

You Might Also Like

One Reply to “Tepe Home Üçlü Oturma Grubu Modelleri 2019”

  1. Tepe home yine yaptı yapacağını. Yeni ürünlerden sipariş verip aldık ama tekrar yeni tasarımlar geldi. Ben şimdi yeni çıkanları daha çok beğendim. Eşimle gidip konuşalım belki takas yaparlar ise yeni modelleri alırız. İkinci resimdeki koltuk gerçekten çok hoş duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir