Zebrano Oturma Grubu Modelleri 2019

Zebrano Oturma Grubu Modelleri 2019

Evlerinizde yeni bir hava yaratmak ve dekoratif seçenekler için bugün Zebrano oturma grubu modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları sitemizde sizlerle birlikte. Evlerinizde her geçen gün daha yeni seçenekleri sonuna kadar değerlendirmek mantıklı olacak. Markanın en yeni modellerini elimizden geldiğince sizlere sunma yoluna gideceğiz.

Zebrano Alisee Oturma Grubu

Krem rengi tonları ile dikkatleri çeken ve puf koltuğu da içerisinde bulunan modern ve göz alıcı bir takım. Her geçen gün fark yaratan yeni nesil tasarımlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısı ile ilk modelimiz ciddi anlamda adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Zebrano Alisee Oturma Grubu

Zebrano Carvaggio Oturma Grubu

Lacivert renk tonları ile ciddi anlamda fark yaratan yeni nesil moda oturma grubu. Zebrano markasının her geçen gün büyüyen ve gelişen tasarımlarından bir yenisi diyebiliriz. Özellikle fiyat seçenekleri itibari ile de ciddi anlamda farklılıklar söz konusu. Aşağıdaki resimde bu seçeneği sonuna kadar analiz edebilirsiniz.

Zebrano Carvaggio Oturma Grubu

Zebrano Sentinus Oturma Grubu

Krem rengi tonlarının eşsiz asaleti ve beraberinde gelen modern çizgi ile ciddi anlamda fark yaratan örneklerden birisi. Her geçen gün büyüyen ve gelişen sektörün en önemli markalarından birisi. Dolayısı ile aşağıdaki görsellerde merak ettiğiniz tüm seçenekleri sonuna kadar analiz edebilme şansına erişeceksiniz.

Zebrano Sentinus Oturma Grubu

Zebrano Penelope Oturma Grubu

Son derece sade, bir o kadar modern ve göz alıcı oturma grupları içerisinde ülkemizin en önde gelen takımlarından diyebiliriz. Kısa bir zaman dilimi içerisinde sipariş rakamları ile de markalar arası rekabette Zebrano’yu bir adım daha öne geçiriyor diyebiliriz sanırım.

Özellikle de geniş alanları tam anlamı ile doldurması, bu markanın ürünlerinin en ideal yanlarından birisi de denebilir. Dolayısı ile ön planda tutmanın faydaları var.

Zebrano Penelope Oturma Grubu

Zebrano Mikerinos Oturma Grubu

Listemizin son ve belki de en farklı oturma gruplarından birisi olarak dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Asaleti ve şıklığı yansıtan en yeni seçeneklerden. Zebrano tasarımcılarının en çok üzerinde durduğu tasarımlardan da birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bizde sitemizde her zaman olduğu gibi en yeni sezon ürünlerini sizler için inceliyor, görsellerini sizlerle birlikte paylaşıyoruz.

Zebrano Mikerinos Oturma Grubu

You Might Also Like

One Reply to “Zebrano Oturma Grubu Modelleri 2019”

  1. Yeni mobilya takımları alacağız evlilik için. İnşallah ÖTV ödemeleri mobilyaları da kapsar. Taksicilere altı ay uzatıldı bizim için mobilyalara da ötv indirimi gelse de bizde alışveriş yapsak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir