Alfemo Köşe Koltuk Takımı Modelleri 2019

Alfemo Köşe Koltuk Takımı Modelleri 2019

Türkiye’nin lider mobilya üreticilerinden birisi olarak dikkatleri çeken Alfemo köşe koltuk takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları sizlerle olacak. Günümüz modern evlerinin en ideal seçeneklerinden birisi. Köşe koltuklarda tasarım ve rahatlık açısından sınıfının en iyisi demek de yanlış olmaz sanıyorum. Şimdi ürünleri inceleme yoluna gidelim.

Alfemo Lucas Köşe Koltuk Takımı

Gri renk tonu ile birlikte kısa zaman içerisinde ciddi anlamda fark yaratan ürünlerden birisi. Adından söz ettiren ve rahatlığı ile birlikte tam bir konfor abidesi de diyebiliriz sanırım. 4,852 TL peşin fiyatı ile indirimli olarak sizlere sunulan bir ürün durumunda.

Alfemo Lucas Köşe Koltuk Takımı

Alfemo Palermo Köşe Koltuk Takımı

Büyük alanlı oturma alanları için son derece ideal ve adından söz ettiren bir ürün olarak dikkatleri çekiyor. Alfemo markasının İtalyan çizgilerinden esinlenerek sunduğu bu ürün tam bir harika. Fiyatı ise 10,011 TL olarak belirlenmiş.

Alfemo Palermo Köşe Koltuk Takımı

Alfemo Mocca Köşe Koltuk Takımı

Son derece küçük ve her anlamda tasarımı ile modern seçenekleri sizlere sunan en ideal örneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Türkiye genelini düşündüğümüz zaman bu ürünlerin talep gördüğünü de ek olarak söylemek yanlış olmaz. Fiyatı ise son derece uygun ve 3,975 TL.

Alfemo Mocca Köşe Koltuk Takımı

Alfemo Sophie Köşe Koltuk Takımı

Tasarımı itibari ile biraz daha klasiğe yakın ancak kalite itibari ile adından ciddi anlamda söz ettiren modellerden birisi olarak dikkatleri çekiyor demek yanlış olmaz sanırım. Fiyat olarak da çok uygun. Bu takımı 5,924 TL fiyat etiketi ile satın alma şansına sahipsiniz.

Alfemo Sophie Köşe Koltuk Takımı

Alfemo Nest Köşe Koltuk Takımı

Mavi renk tonu ile fark yaratan ve orta puf tasarımı ile de takımı canlandıran inanılmaz bir ürün olarak dikkat çekiyor. Alfemo markasının muazzam kalitesi her geçen gün daha da fark yaratıyor. Bu takımın an itibari ile fiyatı 3,975 TL.

Alfemo Nest Köşe Koltuk Takımı

Alfemo Baltimore Köşe Koltuk Takımı

Listemizin son sırasında inceleme altına alacağımız füme rengi ile fark yaratan son derece konforlu bir seçenek. Alfemo markasının en çok satan ilgi çekici ürünlerinden birisi. Bu harika takımın an itibari ile satış fiyatı ise 4,822 TL olarak dikkat çekiyor.

Alfemo Baltimore Köşe Koltuk Takımı

İlgili İçerik:

Berrak Mobilya’nın koltuk takımı modellerini incelediniz mi ?

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir