Ergül Mobilya Köşe Koltuk Takımı Modelleri 2019

Ergül Mobilya Köşe Koltuk Takımı Modelleri 2019

Türkiye genelinde ciddi anlamda farklılılarını ortaya koyacak olan Ergül mobilya köşe koltuk takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları sizlere sunulacak. Her geçen gün daha modern mobilyalar üreten bir marka olarak adından söz ettiren bir örnek. Geçmişten günümüze kendisini gösteren bu markanın en yeni ürünlerini elimizden geldiğince sizlere sunma yoluna gideceğiz efendim.

Ergül Mobilya Comfort Köşe Koltuk Takımı

Mükemmel görünümü ile dikkat çeken seçeneklerden birisi olarak dikkat çekecek. İstediğiniz renk tonları ile de ön plana çıkabilir ürünler arasında yer alıyor. Rahatlığı ve büyüklüğü ile evlerinizi tamamen dolduracak cinsten ürünlerden birisi. 8,700 TL fiyat etiketi ile bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Ergül Mobilya Comfort Köşe Koltuk Takımı

Ergül Mobilya Miura Köşe Koltuk Takımı

Mavi renk tonu ile birlikte öncelikle tamamen fark yaratan bir seçenek olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Miura, köşe takımı olarak kısa zaman içerisinde ciddi anlamda farklılıklarını ortaya koyan en ideal ürünlerden birisi. Ergül Mobilya için de demirbaş ürünlerden birisidir. Takım fiyatı ise 5,664 TL olarak belirlenmiş durumda.

Ergül Mobilya Miura Köşe Koltuk Takımı

Ergül Mobilya Vest Köşe Koltuk Takımı

Birinci sınıf dolgulu mükemmel ötesi bir köşe koltuk takımı olduğundan dolayı yine çok tercih edilen alternatiflerden birisi olarak dikkat çekiyor. Ergül Mobilya, bu ürününün reklamlarını da sıklık ile yapmaya başladı. Malzeme kalitesi zaten üst düzey ve uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilir. Takımın fiyatı 6,296 TL olarak belirlenmiş durumda.

Ergül Mobilya Vest Köşe Koltuk Takımı

Ergül Mobilya Palma Köşe Koltuk Takımı

Birinci sınıf döşemesi ve renk seçenekleri ile birlikte farklılıklarını ortaya koyan ideal ürünlerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye genelinde ciddi anlamda ilgi gören bu tip ürünleri fazlası ile gösteren ürünler arasında. Rahatlığına düşkün olan herkes için ideal bir ürün. Takımın fiyatı ise 6,468 TL.

Ergül Mobilya Palma Köşe Koltuk Takımı

Ergül Mobilya Motto Köşe Koltuk Takımı

Açık renk mobilyalar ile evini dekore etmiş olan kişiler için son derece ideal bir köşe takımı olarak adından söz ettirdiğini net bir şekilde söyleyebiliriz. Ürün kalitesi zaten kendisini her şekilde gösteriyor. Birinci sınıf rahatlığı ile de ödüller alan bir marka da denebilir. Fiyat olarak ise 7,668 TL.

Ergül Mobilya Motto Köşe Koltuk Takımı

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir