Balhome Mobilya TV Ünitesi Modelleri 2019

Balhome Mobilya TV Ünitesi Modelleri 2019

Modernliği, şıklığı ve bir o kadar da trend seçenekleri ile Balhome mobilya TV ünitesi modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları sizlerle birlikte. Son dönemde özellikle de ünlülerin en çok tercih ettikleri markalardan birisi. Malzeme kalitesi ve Avrupai tasarımları ile birlikte ciddi şekilde fark yaratıyor. Dolayısı ile her şekilde modernizm örnekleri kendisini gösteriyor.

Balhome Armen TV Ünitesi

Birinci sınıf ceviz malzemesinden üretilmiş en yeni seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor. Armen TV ünitesi, günümüz modern evlerinin olmazsa olmazlarından da birisi. Bu harika ürüne sadece 5,000 TL fiyat etiketi ile sahip olabileceksiniz.

Balhome Armen TV Ünitesi

Balhome Nuage TV Ünitesi

Ceviz tasarımı ile yine dikkat çeken ve her geçen gün daha geniş kitlelerce benimsenmekte olan ürünlerden birisi. Balhome mobilya markasının kalitesi sizlere en uygun seçenekler ile sunduğunu söyleyemeyiz. Kalitenin yüksek fiyat ile sunulması gerektiğini savunan bir marka. Bu takım indirimli olarak an itibari ile 3,900 TL.

Balhome Nuage TV Ünitesi

Balhome Tebriz TV Ünitesi

Duvar konsepti ile geliştirilmiş olan ve günümüz modern evlerinin en modern ürünlerinden birisi de diyebiliriz. Balhome mobilya, marka değerini her geçen gün daha fazla arttıran alternatif seçeneklerden de birisi olacak. Dolayısı ile fiyat bilgisini merak ediyorsunuzdur. 7,180 TL fiyat etiketi ile bu ürüne sahip olabiliyorsunuz.

Balhome Tebriz TV Ünitesi

Balhome Highway TV Ünitesi

Kitaplık tasarımı ile de farklılığını ortaya çıkaran her geçen gün fark yaratan ürünlerden. Görselliği ve bir o kadar da malzeme kalitesi ile kendisini ön plana çıkaran diğer bir ideal seçenek. Kalite her şekilde kendisini gösteriyor. Bu harika takıma 6,000 TL fiyat etiketi ile sahip olabilme şansına sahip olacaksınız. Daha yeni modeller için web sitesini de ziyaret ederek fikir edinme şansına sahip olabilirsiniz.

Balhome Highway TV Ünitesi

Balhome Adrian TV Ünitesi

Listemizin son ve en ideal örneklerinden birisi denebilir. Yine birinci sınıf ceviz tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken markalardan birisi. Adrian, uzun soluklu sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz seçenekler arasında da kendisini net şekilde gösteriyor. Bu mükemmel ötesi takıma an itibari ile 3,610 TL indirimli fiyatı ile sahip olabilme şansına da sahip olabilirsiniz.

Balhome Adrian TV Ünitesi

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir