Alfemo Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Alfemo Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Marka değeri ve ürünleri ile adından söz ettiren Alfemo yatak odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları ile alakalı olarak bilgiler sunacağız. Kısa bir zaman dilimi içerisinde yatak odalarında yaptıkları yenilikler ve modernlikler adından söz ettiriyor. Şimdi elimizden geldiğince en yeni modelleri daha yakından analiz etme yoluna gideceğiz.

Alfemo Misty Yatak Odası Takımı

Alfemo markasının yeni sezon kataloğunun en ideal ürünlerinden birisi. Birinci sınıf görüntüsü ve yeni sezon trendlerini yansıtan tasarımı da yatak odalarında farkını ortaya koyacak. Bu mükemmel takımın fiyatı 10,230 TL.

Alfemo Misty Yatak Odası Takımı

Alfemo Arven Yatak Odası Takımı

Minimal, kalabalıktan uzak bir yatak odası tasarımı arayanlar için son derece göz alıcı bir seçenek. Özellikle yeni sezon ürünleri içerisinde ekonomi olarak da en ideal ürünlerin başında geliyor. Fiyat olarak ise 6,793 TL belirlenmiş durumda.

Alfemo Arven Yatak Odası Takımı

Alfemo Marvin Yatak Odası Takımı

Oval çizgiler ile geliştirilmiş olan yeni nesil bir seçenek. Özellikle gardırop modelinde ki oval kesim sayesinde modern çizgilerin en ideal örneklerinden birisi de diyebiliriz. 14,964 TL fiyat etiketi ile sizlere sunulan bir ürün.

Alfemo Marvin Yatak Odası Takımı

Alfemo Catherine Yatak Odası Takımı

Tam anlamı ile yeni nesil bir İngiliz yatak odası tasarımı ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Alfemo markasının her geçen gün yenilenen tasarımlarından bir yenisini daha sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Bu mükemmel takıma ise sadece 7,811 TL fiyat etiketi ile sahip olacağınızı unutmayın.

Alfemo Catherine Yatak Odası Takımı

Alfemo Vancouver Yatak Odası Takımı

Yine farklı bir seçenek ve çizgisi, malzemesi ve modernliği ile yıllar sürecek bir deneyimin ilk safhası diyebiliriz. Her anlamda kendisini gösteren, parıl parıl ve bir o kadar da kalite alternatifi yatak odası takımı. 7,215 TL fiyat etiketi ile bu mükemmel yatak odası takımına sahip olabilirsiniz.

Alfemo Vancouver Yatak Odası Takımı

Alfemo Brooklyn Yatak Odası Takımı

Amerikan vari bir tasarım ile birlikte yatak odalarımızı tam anlamı ile modernize edecek kadar görsel, çizgisel ve kaliteli bir seçenek olarak da dikkat çekiyor diyebiliriz. Fiyat olarak da adından söz ettiren mükemmel bir seçenek. 8,487 TL fiyat etiketi ile birlikte kesinlikle ön planda tutulması gereken bir seçenek diyebiliriz.

Alfemo Brooklyn Yatak Odası Takımı

You Might Also Like

One Reply to “Alfemo Yatak Odası Takımı Modelleri 2019”

  1. Alfemo yatak odası takımları muhteşem bir tasarıma ev sahipliği yapıyor. Geçen gün bizzat gidip dükkanda kendim baktım. Ancak fiyatlar buradan daha ucuz onu söyliyeyim. Ama tasarımlar bire bir aynı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir