Enza Home Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Enza Home Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Yeni nesil seçenekleri sonuna kadar değerlendirmek adına Enza Home yatak odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları sizlerle birlikte olacak. Türkiye’nin şüphesiz ki yatak odası takımlarında ciddi anlamda yenilikçi seçenekler sunuyor. Elimizden geldiğince de daha fazla detay üzerinde durma yoluna gidiyoruz. Dolayısı ile şimdi hemen örnekleri inceleme yoluna gidelim.

Enza Home Ottavia Yatak Odası Takımı

Petrol yeşili renk konseptinin en ideal örneklerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Mükemmel bir tasarım, muazzam konfor. Fiyat olarak da en ideal örnekleri sizlere sunduğu aşikar. Üstelik bu takıma 13,484 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Enza Home Ottavia Yatak Odası Takımı

Enza Home Astoria Yatak Odası Takımı

Pembe renk konseptinin her geçen gün fark yaratan örneklerinden birisi diyebiliriz. Yatak odalarında daha canlı, daha modern bir seçenek arayışı içerisinde iseniz bu takım evlerinizde çok ciddi anlamda fark yaratacak. Fiyatı ise 11,843 TL olarak dikkat çekiyor.

Enza Home Astoria Yatak Odası Takımı

Enza Home Crystal Yatak Odası Takımı

Siyah renk konseptini seven ve yatak odalarında da uygulamak isteyenler için en ideal seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Birinci sınıf malzemesi ile uzun yıllar sizleri farklı bir ürüne sevk etmeyeceği de ortada. Bu mükemmel takım için ödeyeceğiniz fiyat ise 10,734 TL olarak dikkat çekiyor.

Enza Home Crystal Yatak Odası Takımı

Enza Home Aria Yatak Odası Takımı

Koyu yeşil renk tonunun sunduğu en görsel ve en kaliteli seçeneklerden birisi olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Her geçen gün büyüyen bu sektörde ortaya çıkan en modern yatak odası takımlarından birisi olarak kendisini gösteriyor. Bu takıma 10,575 TL fiyat ile sahip olun.

Enza Home Aria Yatak Odası Takımı

Enza Home Bolero Yatak Odası Takımı

Yine, yeni bir konsept ve koyu renk tasarımı sizlere sunan en ideal seçenekler arasında adından söz ettiriyor. Bu takımın kalitesi her geçen gün kendisini daha geniş kitlelere duyuruyor diyebiliriz. Bu takıma sadece 7,734 TL fiyat etiketi ile sahip olabileceğinizi unutmayın.

Enza Home Bolero Yatak Odası Takımı

Enza Home Praga Yatak Odası Takımı

Listemizde son olarak açık renkli bir oda konseptini sizlere sunacağız. Krem ve beyaz renk tonları ile inanılmaz görsel ve modern bir yatak odası takımı olduğunu söyleyebiliriz. Bu takıma sadece 7,693 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Enza Home Praga Yatak Odası Takımı

You Might Also Like

One Reply to “Enza Home Yatak Odası Takımı Modelleri 2019”

  1. Enza Home yatak odası takımı modellerinde 2019’a damga vuracak tasarım bence yukarıda tekli dağınık duran takım olacaktır. Harika bir sunum olmuş. Ancak yatak odasının yine aynı büyüklükte olması gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir