Mondi Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Mondi Yatak Odası Takımı Modelleri 2019

Fark arayan, modernliği önemseyenlerdenseniz bugün Mondi yatak odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatlarını sizlerle birlikte inceleyeceğiz. Türkiye’nin en büyük markalarından birisi olmaya aday şekilde ciddi anlamda sağlıklı ve somut adımlar attıkları gerçek. Bu anlamda kalite her şekilde kendisini bizlere gösteriyor. Şimdi detaylara eğilelim hep birlikte.

Mondi Helen Yatak Odası Takımı

Son derece sağlam, kaliteli ve bir o kadar da modern seçeneklerden birisi olduğunu net şekilde söyleyebiliriz sizlere. Yeni nesil ve bir o kadar da kaliteli ürünler arasında kendisini gösteriyor. 5,098 TL fiyat etiketi ile bu ürüne sahip olun.

Mondi Helen Yatak Odası Takımı

Mondi Castello Yatak Odası Takımı

Açık renk tonları ile hazırlanmış ancak kendine has baza tasarımı ile dikkatleri çeken yeni sezon ürünlerinden bir yenisi daha sizlerle birlikte. Mondi markasının kalitesi bu noktada kendisini ciddi anlamda gösteriyor. Full takım fiyatı ise sadece 4,112 TL olarak biliniyor.

Mondi Castello Yatak Odası Takımı

Mondi Tropez Yatak Odası Takımı

Klasiği sevenler ve her anlamda fark yaratan seçenekler arayan herkes için fark yaratan bir örnek. Türkiye genelinde kalite her zaman insanların aradığı başlıca seçeneklerden birisi diyebiliriz sanırım. Bu harika takıma indirimli olarak 6,321 TL fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Mondi Tropez Yatak Odası Takımı

Mondi Merlin Yatak Odası Takımı

Aynalı tasarımı ile birlikte mükemmel bir gardırop modelleri sizleri kendisine hayran bırakabilir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bu sektör içerisinde Mondi markasının kalitesi kendisini net olarak gösteriyor. Bu takıma sadece 4,952 TL fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Mondi Merlin Yatak Odası Takımı

Mondi Luna Yatak Odası Takımı

Birinci sınıf ceviz malzemesinden üretilmiş olan yeni nesil ürünlerden birisi. Avrupai konsepti ile birlikte ciddi anlamda fark yaratan Mondi kalitesi sizlerle birlikte. Farklılık arayanlar için ideal bir seçenek. Bu takıma 5,574 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Mondi Luna Yatak Odası Takımı

Mondi Lorenz Yatak Odası Takımı

Son olarak listemiz için en olmazsa olmazlardan birisi. Beyaz renk konsepti ile adından ciddi anlamda söz ettiren bir ürün. Mondi markasının bu sınıf içerisinde en iyi markalardan birisi olduğu da aşikar. Dolayısı ile bu takıma indirimli olarak 7,921 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Mondi Lorenz Yatak Odası Takımı

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir