Doğtaş Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Doğtaş Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Evlerinizin salonlarında çok modern örnekler arayışı içerisinde iseniz Doğtaş yemek odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları sizlerle. Türkiye’nin en modern mobilya tasarımı yapan markalarından birisi olarak ön plana çıkıyor. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olduğunu da net olarak söyleyebiliriz sanırım. Şimdi örnekleri inceleme yoluna gidelim.

Doğtaş Clara Yemek Odası Takımı

Yeni sezon kataloğunun en can alıcı ve en modern ürünlerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Kahverengi ve gri tonlarda net şekilde kendisini gösteren ürünlerden ve ciddi anlamda fark yarattığını da söyleyebiliriz sanırım. Fiyatı ise 4,925 TL diyebiliriz.

Doğtaş Clara Yemek Odası Takımı

Doğtaş Piante Yemek Odası Takımı

Yeşil tonlarının mükemmel ahengi ve tam anlamı ile Avrupai bir yemek odası takımı diyebiliriz. Malzeme kalitesi ve görsel tasarım olarak adından ciddi anlamda söz ettiriyor da diyebiliriz. 5,486 TL fiyat etiketi ile birlikte bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Doğtaş Piante Yemek Odası Takımı

Doğtaş Loft Yemek Odası Takımı

Daha klasik ve abartıdan uzak yemek odası takımı arayışı içerisinde olanlar için son derece ideal bir takım. Doğtaş markasının ekonomik sınıf içerisinde kalitesini gösteren ürünlerinden de diyebiliriz. Bu mükemmel takıma sadece 4,688 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Doğtaş Loft Yemek Odası Takımı

Doğtaş Mayer Yemek Odası Takımı

Gri renk tonlarının sunduğu inanılmaz görüntü ve bununla birlikte yine klasiğe yakın tasarımı ile adından ciddi anlamda söz ettiriyor. Mükemmel ötesi bir yemek odası takımı olarak dikkat çekiyor. Bu takıma sadece 4,078 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Doğtaş Mayer Yemek Odası Takımı

Doğtaş Ravenna Yemek Odası Takımı

Ağaç görünümlü tasarıma sahip yeni nesil seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Birinci sınıf MDF malzemesine sahip yeni nesil bir örnek de diyebiliriz. Bu mükemmel yemek odası takımını sadece 4,364 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz.

Doğtaş Ravenna Yemek Odası Takımı

Doğtaş Clarissa Yemek Odası Takımı

Doğtaş markasının kısa bir zaman dilimi içerisinde dikkat çeken ürünlerinden. Sade tasarımına nazaran çok daha uygun fiyatlar ile kendisini gösteriyor. Bu mükemmel yemek odası takımı kısa sürede fark yarattı. Fiyat olarak ise 5,915 TL fiyat etiketi ile sahip olabilirsiniz. İndirimli fiyatı ile ciddi anlamda fark yaratıyor da diyebiliriz.

Doğtaş Clarissa Yemek Odası Takımı

You Might Also Like

One Reply to “Doğtaş Yemek Odası Takımı Modelleri 2019”

  1. Fiyatlar çok yüksek. Aslında indirim yapılmıştı ama biz bu indirimleri pek göremedik. Yemek odaları güzel ama kampanya ve ucuzluk bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir