Vivense Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Vivense Yemek Odası Takımı Modelleri 2019

Türkiye’de kısa vadede adından söz ettiren seçeneklerden olan Vivense yemek odası takımı modelleri 2019 kataloğu ve fiyatları üzerinde duracağız. Genel itibari ile bu markaların her zaman ürünlerini web sitemizde sizlere sunuyoruz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha farklı markalara eğilim göstereceğiz. Hemen modelleri yakından analiz etme yoluna gidiyoruz.

Vivense Mona Yemek Odası Takımı

Ciddi anlamda modern ve set olarak adından söz ettiren bir takım olarak adından söz ettiriyor. Vivense markasının kısa vadede ciddi anlamda büyüme gösterdiğini de net olarak söyleyebiliriz. Bu harika takıma 4,140 TL fiyat etiketi ile sahip olabileceksiniz.

Vivense Mona Yemek Odası Takımı

Vivense Cumba Yemek Odası Takımı

Vivense markasında Cumba, kendine has tasarım çizgisi ile birlikte ciddi anlamda fark yaratan ürünlerin başında geliyor demek yanlış olmaz sanırım. Bu ürünün kısa vadede ciddi şekilde ilgi gördüğünü de net olarak söyleyebiliriz. Fiyatı ise 5,190 TL belirlenmiş.

Vivense Cumba Yemek Odası Takımı

Vivense Yoko Yemek Odası Takımı

Gri kapak tasarımı ve birinci kalite ceviz tasarımı ile de ciddi anlamda fark yaratan ürünlerden birisi diyebiliriz sanırım. Vivense markasının kısa zaman içerisinde geldiği noktanın en iyi kanıtlarından birisi de diyebiliriz. Bu harika takımın an itibari ile fiyatı 3,390 TL olarak dikkat çekiyor.

Vivense Yoko Yemek Odası Takımı

Vivense Almoda Yemek Odası Takımı

Tamamen beyaz renk konsepti ile sade ve bir o kadar da kaliteli tasarımı ile dikkat çeken ürünlerden birisi diyebiliriz. Vivense markasının kısa süre içerisinde büyümesi önündeki en etken ürünlerden. 2019 Avrupai tasarımlarından alınan seçenekler arasında kendisini gösteriyor. 4,790 TL fiyat etiketi kendisini gösteriyor.

Vivense Almoda Yemek Odası Takımı

Vivense Loki Yemek Odası Takımı

Yine farklılığı ile dikkat çeken yeni nesil bir ürün diyebiliriz. Modern ve sadeliğe önem verenler için her anlamda en ideal ve en göz alıcı seçeneklerin başında geliyor. Vivense markasının bu ürünü ise 3,990 TL fiyat etiketi ile sizlere bilgi sunuluyor.

Vivense Loki Yemek Odası Takımı

Vivense Ladezma Yemek Odası Takımı

Yine farklı bir konsept ve yemek odalarınızda misafir ağırlamaktan asla çekinmeyeceğiniz mükemmel ötesi bir ürün. Türkiye genelinde ciddi anlamda fark yaratan seçeneklerden birisi. Bu harika takıma 3,590 TL fiyat etiketi ile sahip olabileceğinizi unutmayın.

Vivense Ladezma Yemek Odası Takımı

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir